2020-2021 Kış Sezonu Takı Trendleri

Posted By: Erkek Bileklik Yönetici In: Gümüş Takı & Aksesuar On: Comment: 0 Hit: 670

Her yeni dönemde ortaya çıkan trend hareketlerini takip ederek doğru bir kombin oluşturma yolunda ilk adım atılabilir. Hem erkek hem kadın giyimde söz konusu takılar olunca seçimler daha titiz yapılmalıdır. Kullanılması düşünülen takılar mevsimsel dönemlere göre farklılık gösterir. 2020-2021 kış sezonu takı trendleri bu farklılıkla ortaya çıkıyor. Özgün tasarımları tercih ederek şık bir kombin oluşturmak mümkün. Takılardaki sembolik ifadeler sokak tarzını oluşturmada kullanılabilecek.

2020-2021 Kış Sezonu Sokak Modasında Takı Tercihleri

Önümüzdeki kış döneminde sokak havasının hâkim olacağı düşünülüyor. Sokak giyim tarzında minimalist dokunuşların önemi büyük olacak. Kadın takı ve aksesuarlar ile kombini detaylandırma noktasında özgün bir stil oluşturulabilir. Slim fit yırtık Jean, bisiklet yaka beyaz kazak, slim fit deri ceket gibi parçalardan oluşturulan kombin, küpe ve kolye ayrıntılarıyla kusursuz hale getirilebilir. Bu sokak tarzında asi ve cool bir duruşun sergileneceği unutulmamalıdır.

Küpe seçiminde sembolizmi ön plana çıkaran tercihler yapılması kombini tamamlar nitelikte olacaktır. Gold renk yıldızlı küpe seti veya silver renk yoncalı küpe seti seçiminde bulunarak, kombinin verdiği özgürlükçü mesajı daha güçlü hale getirebilirsiniz.

Kazağın üstünde serbest bırakılacak özel tasarımlı bir kolye ile kombinin şıklık seviyesini yükseltebilmek mümkün. Bunun için uzun ipli kolyeler tercih edilebilir. Küpedeki sembolist yaklaşımları kolyeye uygulayarak ortaya mükemmel bir bütünlük çıkarabilirsiniz. Kombini atkı, bere, bileklik gibi detaylarla çeşitlendirebilir, sokak tarzınızı doğru bir şekilde ifade edebilirsiniz.

Kış sezonu erkek takı trendleri, kadın giyimde olduğu gibi sokak modasına vurgu yapacak. Slim fit Jean pantolonlar ile baskılı sweatshirtlerin bir arada kullanılması fark yaratacaktır. Sweatshirt üzerine serbest bırakılmış uzun kolyeler kombinin değerini yükseltecektir. Cool görünümü baskın hale getirebilmek adına motosiklet figürlü metal erkek kolye seçimi yapılabilir. Öküz kafatası, Ninja yıldızı, maske figürlü, madalyon figürlü özgün tasarımları da kombinde değerlendirmeye alabilirsiniz. Bileklik tercihinde deri kaplamalı tasarımlar oluşturulan stili yukarıya taşıyacaktır. Siyah renk kıstırmalı çelik erkek küpe ile kombini tamamlayabilir, arzu ederseniz bere, saat, eldiven gibi detayları kombine uyarlayabilirsiniz.

Comments

Leave your comment